יחידות דיור בבניה

משפחות
שמרגישות בבית

עובדים
שידאגו שתרגישו בבית

אודות החברה

טעמן נדל"ן מקבוצת טעמן, היא חברה העוסקת בייזום ושיווק של פרויקטים למסחר ולמגורים לכלל האוכלוסייה.
החברה, אשר פועלת במגוון רחב של מיזמים בתחום הנדל"ן, הוקמה בשנת 2000. הפרויקט הראשון היה המרכז המסחרי "נופי סלע" במעלה אדומים ומיד לאחריו הקימה החברה את הפרויקט "הבנק", מבנה מסחרי ברחוב חגי 21 בירושלים, שהתגלה כנכס מניב אשר נמכר לאחר מספר שנים.

מאז הלכה החברה וצמחה, עם מגוון פרויקטים בתחום המגורים והמסחר. לצד פרויקטים שהובילה החברה באופן עצמאי, היא משתפת פעולה במספר פרויקטים עם חברות יזמיות בין הפרויקטים של החברה: האחוזה בירושלים 143 יח"ד בשיתוף אקה נדל"ן, פסגות ירושלים 276 יח"ד למגורים ומסחר בשיתוף עם קרסו נדל"ן ואקה נדל"ן, "נופים בפארק" 112יח"ד במודיעין ועוד.
בשנת 2015 רכשה החברה את בית החולים "ביקור חולים" בירושלים. בשנת 2017 מכרה החברה מחצית ממתחם זיו לחברת שיכון ובנוי וביחד הן מקדמות תב"ע במקום.

טעמן נדל"ן היא "האחות הקטנה" של טעמן שיווק מזון וסופר דיל חברות ותיקות למזון בכשרות מהודרת, אשר מייצרות ומייבאות מוצרי מזון איכותי מכל רחבי העולם, מוצרים המתהדרים בחותם מוקפד של איכות גבוהה לצד כשרות מהודרת – ערכים אותם נושאת החברה בגאון.
טעמן מזון הציבה רף חדש של איכות וטעם, ושמה לה למטרה להביא את בשורת האיכות מכל העולם, לכל העולם.

טעמן נדל"ן מוכרת וידועה באמינותה, איכותה ואיתנותה הפיננסית ולא בכדי נהנית החברה ממוניטין רב בתחומי התכנון והשיווק של מתחמי מסחר ומגורים בהיקפים גדולים. לחברה ידע וניסיון אשר באים לידי ביטוי בכל אחד משלבי העבודה – שלב התכנון, שלב הבנייה ושלב הביקורת על איכות הגימור, מה שמבטיח ללקוחותיה מוצר איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שירות לקוחות מקצועי ואת הידיעה שבחרו בטוב ביותר.

בעלי החברה

שלום חיים

בעלים ויו"ר משותף

שלום הוא בעלים ויו"ר של חברת טעמן שיווק מזון, המייצרת ומייבאת מבחר מוצרי איכות מכל העולם, המתהדרים בחותם של איכות לצד כשרות מהודרת. 

בשנת 2000 הקים את טעמן נדל"ן – חברה העוסקת בייזום פרויקטים למגורים ולמסחר, אשר שמה לעצמה את הלקוח במרכז העשייה. 

בהנהגתו ובדמותו של שלום, מונעים כל עובדי החברה מתוך רצון
להעניק ללקוח עסקה מצוינת והוגנת.

נח חיים

שותף ויו"ר משותף

נח הוא הבעלים והמנכ"ל של חברת סופר דיל המפעילה רשת חנויות מזון באזור ירושלים ובנוסף יו"ר משותף ובעלים בחברת טעמן נדל"ן.

לנוח ניסיון עשיר בייזום והקמת מרכזים מסחריים ובניהול חברות. 

מומחה בתחומו, אחראי נוח בחברה על זרוע הנדל"ן המניב והפרויקטים המסחריים.

דרור חיים

שותף

דרור הוא מנכ"ל טעמן שיווק מזון המייבאת מוצרי איכות מכל רחבי העולם.

בחברה למעלה מ- 100 עובדים המשרתים לקוחות בכל רחבי הארץ, בשני מרכזים לוגיסטיים של 12,000 מ"ר וצי משאיות ענק באזור התעשייה מישור אדומים. 

כדירקטור בטעמן נדל"ן, אחראי דרור על תחום הבניה והלוגיסטיקה.

בעלי תפקידים בחברה

נחי הופר

רואה חשבון

רו"ח במקצועו, יוצא המשרדים הגדולים. 

בעל ניסיון של כ- 20 שנה בתחום החשבונאי והפיננסי מתוכם כ – 15 שנים בניהול כספים. 

מכהן כמנהל הכספים של קבוצת טעמן הכוללת את החברות טעמן שיווק מזון בע"מ המובילה בתחומה, חברת טעמן נדל"ן וחברות קשורות נוספות.

שותף להקמת המערך הפיננסי של טעמן נדל"ן.

עוזי שיריזלי

יועץ עסקי

עוזי הוא יועץ כלכלי בכיר, בעל למעלה מ-30 שנות ניסיון בסקטור העסקי והציבורי מתוכן כ- 20 שנה בנדל"ן.

 בין השאר כסמנכ"ל פיתוח ומסחר בחברת אשדר מקבוצת אשטרום. 

עוזי מתמחה ביזום פרויקטים למגורים, פינוי בינוי, מימון פרויקטים, השבחת מקרקעין ואישור תב"ע.

מתן חיים

מנהל פיתוח עסקי

חזון החברה

טעמן נדל"ן היא חברה משפחתית, אשר שמה דגש רב על השותפות והמחויבות ההדדית. 

חברה, אשר משלבת באופן מושלם בין מקצועיות לחיבור לקהילה ולצרכיה, חרתה על דגלה את נושא השירות, תוך הגדרתו כמטרה עליונה – דבר זה בא לידי ביטוי במתן ייעוץ והכוונה ללקוח לכל אורך הדרך, החל מכניסתו למשרד המכירות דרך הליך הרכישה והליווי במהלך הבנייה ועד לגמר הפרויקט ובמהלך שנות הבדק.

בנוסף, דוגלת החברה בשמירה על אמות מידה גבוהות במיוחד בנושאי אמינות, מילוי התחייבויות ועמידה בלוחות זמנים, מה שמבטיח ללקוחותיה את החשוב מכל – ביטחון והרבה שקט נפשי.

החברה מאמינה כי התחדשות עירונית בכלל ופינוי בינוי בפרט הם צורך חיוני של הערים בישראל, החברה פועלת בשנים הקרובות לקידום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ

שאלות נפוצות

אנחנו בחברת טעמן נדל"ן שמנו לעצמינו דגש על הקפדה של איכות בניה בסטנדרטים גבוהים ושירות מיוחד ללא פשרות.

כרגע על הפרק פרויקט בבית שמש, שני פרויקטים נוספים במודיעין שכונת מורשת,ופרויקטים נוספים של פינוי בינוי ברחבי ירושלים.

לחברת טעמן נדל"ן גב כלכלי חזק וחוסן פיננסי ולכן יש לנו את היכולת לעבוד אך ורק עם נותני שירות מקצוענים בעלי שם הידועים באיכות העבודה, ועמידה בלו"זים, שהם למעשה נותנים את היכולות לטעמן נדל"ן לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהציבה החברה לעצמה.

דירות המחיר למשתכן מקבלות מפרט ע״פ המפרט המחייב, תוך תכנון מיטיבי הן לשוק החופשי והן למחיר למשתכן, תוך עמידה בדרישות משרד השיכון והבינוי.

בניגוד לחברות אחרות חברת טעמן נדל"ן לא מבדילה בין רוכשי הדירות למשתכן לדירות השוק החופשי ולמרות שאת המענה הרלוונטי עליך לקבל מחברת סלע שקד המייצגת את שוק המשתכן אנו בחברה נותנים מענה לכל פונה במשרדנו בירושלים.

פרויקט ביקור חולים המוכר תחת השם "חלומות לב העיר" קורם עור וגידים וכולל בתוכו שימושים מעורבים תוך שימור המבנה המקורי ובתוספת 2 מגדלים, מתחם מגורי יוקרה, מתחם רפואי, ומתחם משרדים.

דילוג לתוכן
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/comtaamannadlan/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757